مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دیدار تولیدکنندگان فولاد و پتروشیمی کشور با رئیس‌جمهور شرح داد؛

پروژه انتقال آب خلیج‌فارس، یکی از مهم‌ترین پروژه‌های در دست اجرا شرکت گل‌گهر

مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دیدار تولیدکنندگان فولاد و پتروشیمی کشور با رئیس‌جمهور آخرین وضعیت پروژه انتقال آب خلیج‌فارس را شرح داد.

به گزارش رویداد اقتصادی به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، جلسه تولیدکنندگان فولاد و پتروشیمی کشور با حضور دکتر روحانی رئیس‌جمهور، روز گذشته برگزار شد.

رئیس‌جمهور در این جلسه به افزایش تولید در حلقه‌های زنجیره فولاد اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تمام حلقه‌های زنجیره فولاد از کنسانتره و گندله گرفته تا آهن اسفنجی، ظرف هفت سال گذشته، دو برابر شده و این خبر بسیار خوبی است.

در این جلسه که مدیران شرکت‌های بزرگ تولیدکننده فولاد و صنایع پتروشیمی حضور داشتند، مهندس ملارحمان مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به نمایندگی از شرکت‌های فعال در حوزه سنگ‌آهن، صحبت‌هایی در خصوص افزایش ظرفیت تولید محصولات زنجیره فولاد و توسعه‌های انجام شده در حوزه اکتشاف معادن و صنایع معدنی و زیربناها در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر بیان کرد.

وی در ادامه به آخرین وضعیت پروژه انتقال آب خلیج‌فارس نیز به عنوان یکی از مهم‌ترین پروژه‌های در دست اجرا توسط شرکت گل‌گهر اشاره کرد.

ملارحمان با بیان اینکه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در سال جاری افتتاح ۱۴ طرح را در برنامه دارد که مجموع این سرمایه‌گذاری‌ها بالغ بر ۱۶ هزار میلیارد تومان با اشتغال حدود ۴۴۰۰ نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم است، ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با این پروژه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای‌ از رییس جمهور برای افتتاح این طرح‌ها دعوت کرد.

 

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha