معاون وزیرصمت خواستار شد:

لزوم تسریع در استقرار سامانه مکانیزه مدیریت پروژه در ایمیدرو و شرکت‌های تابعه

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از نگاه ویژه ایمیدرو به مدیریت پروژه و لزوم تسریع در استقرار سامانه مکانیزه مدیریت پروژه در این سازمان و شرکت‌های تابعه آن خبر داد.

به گزارش رویداد اقتصادی از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، «وجیه اله جعفری» در نشست با «سعید محمد» رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران ضمن یادآوری نگاه ویژه ایمیدرو به موضوع مدیریت پروژه در بخش معدن و صنایع معدنی، بر لزوم تسریع در استقرار مکانیزه مدیریت پروژه در ایمیدرو و شرکت ها و طرح های تابعه تاکید کرد.

وی ضمن اشاره به نقش مدیریت پروژه به‌ویژه در سازمان‌های دولتی، ابراز امیدواری کرد با استقرار نظام مدیریت پروژه شاهد اثرات شاخص آن ازجمله شفاف‌سازی، بهبود کیفیت کار، کاهش قیمت تمام شده و اجرای درست کارها باشیم.

در این نشست رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت پروژه ایران خاطرنشان‌کرد: یکی از نواقص فعالیت‌های اجرایی در کشور موضوع مدیریتی است که منجر به زمان‌بر شدن و افزایش هزینه‌های انجام پروژه ها و همچنین نبود خروجی مطلوب می‌شود.

وی با اشاره به نبود توجه بسیاری از سازمان‌ها به مدیریت پروژه، از اهتمام ویژه ایمیدرو در این حوزه قدردانی کرد و گفت: در یک کار تیمی که توسط این انجمن، تیم مشاور، ایمیدرو و طرح ها و شرکت های تابعه انجام شد، طی انجام مرحله شناخت، نیازها و نقشه راه پیاده‌سازی این نظام شناسایی و در ادامه پروژه طراحی و پیاده کردن این نظام آغاز شد.

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha