پتروشیمی خارک در بهار کولاک کرد

طبق اخبارواصله شرکت پتروشیمی خارگ گزارش عملکرد خرداد ماه خود را منتشر نمود که نشان از رکوردی جدید در فروش این شرکت داشته و به نوعی می توان گفت پتروشیمی خارگ تاریخ سازی کرد . شخارک در فصل بهار ۱۴۰۱ فروشی عالی را به ثبت رسانیدو در فروش خود کولاک براه انداخت!

به گزارش رویداد اقتصادی به نقل از خبرگزاری پتروشیمی ایران(ایپنا)؛این شرکت با فروش عالی ۲۵۲۸ میلیارد تومانی سه ماهه اول سال جاری را به پایان برد.
فروش شرکت سهامی پتروشیمی خارگ در ماه نخست سال جاری معادل ۷۲۴ میلیارد تومان بود.سپس این شرکت در اردیبهشت ماه موفق شد فروش عالی دیگری از خود به ثبت برساند که معادل ۹۷۸ میلیارد تومان بود.
امااین پایان کارنبود چراکه شرکت سهامی پتروشیمی خارگ توانست در خرداد ماه سال جاری نیز با ثبت درآمد ۸۱۳ میلیارد تومان فصل بهار را به پایان برساند. اما نکته مهم و قابل توجه در گزارش فروش شرکت سهامی پتروشیمی خارگ ، رشد قابل توجه تولید در این بازه زمانی بود که با افزایش ۲۹درصدی همراه بود.
لازم به ذکر است فروش شخارک در فصل بهار ۱۴۰۱ نسبت به مدت مشابه سال قبل با جهشی چشمگیربه ۴۳ درصد رسید واین درحالی است که بایستی یک چنین جهشی رابه حضورمدیرعامل جدیداین شرکت یعنی دکتربهمن بهزادی وانتخاب هیأت مدیره ای متفکر مرتبط دانست .

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
جدیدcaptcha